Tenisky s koženým rámečkem

Plátěné kotníčkové šněrovací boty s koženou stélkou a koženým rámečkem přesně na vaši nohu. Každý si vyrobí svůj vlastní střih. Materiál na horní část boty je možné zvolit riflovinu, pevné plátno, apod. na stélku je použita přírodní třísločiněná nevalchovaná hlazenice - kůže o tloušťce 1,8 - 2,2mm, tu si nabarvíte do požadovaného odstínu - výběr z cca 25ti barev. Na podrážky použijete obuvnické plotny - výběr z několika vzorů, barev i tloušťky. Tenisky jsou jediné boty z naší nabídky, které jsou šité částečně na stroji.
 
 

Více obrázků  a vzorů najdete zde - Odkaz se připravuje děkujeme za pochopení

     Na kurzu si i začátečníci vyrobí základní typ tenisek, není nutné být zkušená švadlenka, jistá zkušenost s prací na šicím stroji je ovšem výhodou.     
    
S SEBOU SI PŘINESTE PEVNĚJŠÍ LÁTKU PODLE SVÉHO VÝBĚRU NA VRCHNÍ DÍL BOTEK A PODŠÍVKU. Vhodný je canvas, riflovina, manchester, len, softshell, 3D síťovina, pevnější bavlněné plátno. Další věci, které budete na kurzu potřebovat - fén, savé noviny nebo letáky a staré bavlněné triko k rozstříhání na hadříky. Doporučuji také oblečení, ve kterém se můžete ušpinit.

Část látková se bude šít na stroji (jsou v místě k dispozici k zapůjčení, pokud by jste však chtěli a jste zvyklí na svůj, můžete si přinést vlastní).

    Výsledek práce je plně závislý na Vás, na přesnosti při výrobě střihu, na pečlivosti, s jakou postupujete krok za krokem celým procesem. Úkolem lektora je Vás tímto procesem provést od začátku do konce. Lektor však není zodpovědný za to, jakým způsobem svoji práci odvádíte :-)

Pokud je místo konání vybaveno dětským koutkem nebo prostorem vhodným pro hru dětí, lze tyto na kurz s sebou přivést, ideálně s doprovodem. Tuto možnost, domluvte, prosím, předem s lektorkou.

Cena kurzu je 1900,- Kč. V ceně je KROMĚ LÁTKY veškerý materiál a pomůcky potřebné k výrobě.

Samozřejmě k dispozici je mnoho doplňků a nářadí, některé bezplatně jiné za úhradu.
Na místě pak doplácíte podíl na nájmu prostoru, kde se kurz koná.
Platba předem na účet 2700434714/2010 k platbě uveďte jméno, datum a místo konání kurzu,
v.s. - je uveden na stránkách vedle kurzu

Doba trvání kurzu je dva dny, čas se různí dle možností skupiny a prostoru.

Přihlásit se můžete na email: barefoot@centrum.cz nebo telefon: 603142391