Náš tým

Mgr. Jiří Nečas

Mgr. Jiří Nečas

Předseda výkonného výboru
statutární zástupce

Telefon.: 00420 603 856 88800420 603 856 888

E-mail: j.necas@centrum.cz

Absolvent MU Brno FSPS obor Tělesná výchova a sport - Mgr.

Akreditovaný kouč.

Instruktor Jumping, lyžování, snowboard, vodní turistika, Nordic Walking atd.

  • Zaměřuji se převážně na zdravé formy pohybu a cvičení a dbám na správné provedení, snažím se o odstranění zlozvyků, které máme mnozí zafixovány. 
  • Jsem jedním z hlavních iniciátorů a organizátorů výletů pro rodiny.

 

—————

Bc. Michaela Nečasová

Bc. Michaela Nečasová

Statutární zástupce:

Telefon: +00421 603 142 391

E-mail: m.necas@centrum.cz

fyzioterapeut MU Brno, hipoterapeut, metoda Ludmily Mojžíšové, cvičení po porodu, cvičení pánevního dna, vědomé tejpování, atd. Pomohla mnoha maminkám k potomkovi díky metodě Ludmily Mojžíšové. Vede kroužky pro maminky, cvičení s kojenci a malými dětmi, cvičení pro ženy a seniory, organizuje tábory a akce pro rodiče s dětmi. Během mateřské dovolené a následně i po ní je činná v několika NNO (ČHS, vzdělávání pro život, RC Studánka)  zabývajících se činostmi pro rodiny.

 

—————

Hana Uřídilová

Hana Uřídilová

Statutární zástupce

Po dlouhém hledání jsem v sobě objevila své skutečné poslání - cítím se být povolána k tomu, abych povzbuzovala druhé v překonávání mnoha pochybností o sobě, o vlastní síle, schopnostech a možnostech. Pomáhám najít a posilovat sebeúzdravné schopnosti, které má každý z nás.

Ženám pomáhám odkrývat potlačené části ženství, které jsou jejich největším zdrojem síly, tvořivosti a radosti.

Pracuji jako lektorka seberozvojových kurzů, vedu ženské kruhy, poskytuji individuální poradenství – osobní rozvoj, zdraví, vztahy atd.

Navracím znovu do života rituály spojené se změnami v přírodě, přechodové rituály, osobní rituály a hledám jejich novou podobu pro dnešní svět.

Objevuji pro sebe i pro druhé dar vděčnosti, odpuštění, žehnání, léčení, sesterství, dar síly, propojení, sdílení…..

  • 12 let pracovala v mateřské škole jako učitelka, později jako ředitelka MŠ. Od roku 2008 provozuje poradnu pro osobní rozvoj, kde používá různé techniky a způsoby terapie, které sama prošla a naučila se na kurzech a seminářích během posledních 15 let. Zde se snaží pomoci lidem najít souvislosti ve svém životě, aby mohli vyléčit své fyzické i psychické bolesti. Vede víkendové kurzy a přednášky, např. Mapa života, Mapa našeho těla, Děti jsou naše zrcadlo, Umění vědomého rodičovství, Znovu objevená intuice, Léčivé svíce a jejich použití, EFT terapie pro domácí použití a spoustu dalších seminářů a přednášek.  (systém Psypos, Silvova metoda, SRT I. a II. Stupeň, Poznej svůj cíl Zdeňka Jordánová – všech 11 stupňů, EFT terapie, Matrix Re-birth (Sharon King, VB)).

—————

Mgr. Ľubica Kubicová - koordinátorka

 Mgr. Ľubica Kubicová - koordinátorka

email: KubicovaL@seznam.cz

telefon: 605 847 960

 

Absolventka Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Odbory etnológia, religionistika, muzeológia.

Dlhoročný aktívny člen viacerých neziskových organizácií, vedúca krúžkov pre deti 2-15 rokov, inštruktorka zväzu pre pobyt v prírode.

Dievča pre všetko z povolania.

Venujem sa organizácii aktivít spolku, vyhľadávaniu grantových možností, pripravujem a vediem projekty (v týme), iniciujem, podporujem i realizujem všelikeré komunitné aktivity. Načúvam ľuďom a snažím sa im v intenciách práce spolku pomáhať.

Tišnovský lokálpatriot, chronický optimista a nadšenec.

—————