Druhy vyráběné Barefoot obuvi

Na kurzech si budeme vyrábět kožené boty přesně na svoji nohu. Každý si vytvoří svůj vlastní střih. Materiál je přírodní třísločiněná kůže, kterou si nabarvíte do požadovaného odstínu - výběr z cca 25ti barev. Boty můžete zdobit dle vlastní fantazie pomocí šablon, raznic, razítek, pokreslit, proděrovat,apod. Se vším vám ráda poradím. Na podrážky použijeme obuvnické plotny - výběr z několika dezénů, barev i tloušťky.

 

Vyrábíme několik typů bot - šněrovací mokasíny, mokasínové baleríny, flexi kotníčkové, flexi balerínysandále, kotníčkové s podšívkou a rámečkem, kozačky, dětské botky, otevřené letní flexi baleríny, tenisky s koženým rámečkem, háčkované boty a huaraches.  A stále vyvíjíme nové .Více v příslušných záložkách. Tenisky jsou jediné boty, které šijeme částečně na šicím stroji a částečně v ruce. Všechny ostatní naše boty šijeme pouze v ruce.

 

Dále si se mnou můžete svůj šatník doladit také koženou kabelkou a nebo batohem dle vašich představ. Vybrat si můžete z nabízených střihů a nebo si přijít i s vlastním návrhem. Se vším Vám ráda pomohu.

 

       

 

Výsledek práce je vždy plně závislý na vaší práci, na přesnosti při výrobě střihu, na pečlivosti, s jakou postupujete krok za krokem celým procesem. Úkolem lektora je Vás tímto procesem provést od začátku do konce. Lektor však není zodpovědný za to, jakým způsobem svoji práci odvádíte.

 

S sebou na kurz si přineste savé noviny nebo letáky, staré bavlněné triko na rozstříhání na hadříky, fén, oblečení, ve kterém se můžete ušpinit.  Svačinu a dobrou náladu. Kdo hůře vidí může si vzít i čelovku :-) a hlavně brýle.

 

V ceně kurzu je vždy veškerý materiál a pomůcky potřebné k výrobě. 

Na místě se většinou doplácí podíl na nájmu prostoru, kde se kurz koná. Případně materiál nad rámec základního střihu (např. kovodíly u batohu, nebo průchodky, či zateplení bot)

 

Předem je nutné zaslat platbu na účet 2700434714/2010 a připojit variabilní symbol dle vybraného kurzu.

Do zprávy k platbě prosím připište datum místo konání a vaše jméno.

Pro účast na našich kurzech a placení platí následující storno podmínky.
1. V případě, že se odhlásíte více než 14 dní před termínem konání kurzu, bude vám záloha vrácena v plné výši.
2. V případě, že se odhlásíte 7-14 dní před termínem konání kurzu, bude vám vráceno 50% zaplacené zálohy.
3. V případě, že se odhlásíte 6 a méně dní před termínem konání kurzu, nebude vám záloha vrácena, můžete si však najít náhradníka.
Na kurzy je potřeba dlouho dopředu rezervovat termíny, často se platí i nájmy dopředu, nakupuje se materiál.
Proto jsou stanovené tyto storno podmínky účasti.

 

KURZ JE ZÁVAZNĚ REZERVOVÁN AŽ PO PŘIPSÁNÍ PLATBY JINAK MŮŽE BÝT MÍSTO OBSAZENO JINÝM UCHAZEČEM/ČKOU

Přihlásit na kurz se můžete přes:
- email: barefoot@centrum.cz
- telefon: +420 603 142 391

Pokud je místo konání vybaveno dětským koutkem nebo prostorem vhodným pro hru dětí, lze tyto na kurz s sebou přivést, ideálně s doprovodem. Nutno hlásit předem na výše uvedených kontaktech.