Druh Barefoot obuvi

Na kurzech si budeme vyrábět kožené boty přesně na svoji nohu. Materiál je přírodní třísločiněná kůže, kterou si nabarvíte do požadovaného odstínu - výběr z cca 25ti barev. Na podrážky použijeme obuvnické plotny - výběr z několika dezénů, barev i tloušťky. Vyrábíme tři základní druhy bot - mokasíny, baleríny, sandále. Nově přibyly háčkované boty a huaraches. Více v příslušných záložkách.

 

Výsledek práce je vždy plně závislý na vaší práci, na přesnosti při výrobě střihu, na pečlivosti, s jakou postupujete krok za krokem celým procesem. Úkolem lektora je Vás tímto procesem provést od začátku do konce. Lektor však není zodpovědný za to, jakým způsobem svoji práci odvádíte.

 

S sebou na kurz si přineste savé noviny nebo letáky, staré bavlněné triko na rozstříhání na hadříky, fén, oblečení, ve kterém se můžete ušpinit.  Svačinu a dobrou náladu. Kdo hůře vidí může si vzít i čelovku :-)

 

V ceně kurzu je vždy veškerý materiál a pomůcky potřebné k výrobě. 

Na místě se většinou doplácí podíl na nájmu prostoru, kde se kurz koná.

 

Předem je nutné zaslat zálohu 500,- na účet 2700434714/2010 a připojit variabilní symbol dle vybraného kurzu.

Do zprávy k platbě je dobré připsat datum místo konání.

 

KURZ JE ZÁVAZNĚ REZERVOVÁN AŽ PO PŘIPSÁNÍ ZÁLOHOVÉ PLATBY JINAK MŮŽE BÝT MÍSTO OBSAZENO JINÝM UCHAZEČEM/ČKOU

Přihlásit na kurz se můžete přes:
- email: barefoot@centrum.cz
- telefon: +420 603 142 391

Pokud je místo konání vybaveno dětským koutkem nebo prostorem vhodným pro hru dětí, lze tyto na kurz s sebou přivést, ideálně s doprovodem. Nutno hlásit předem na výše uvedených kontaktech.