Kurzy výroby BF

Toužíte po vlastnoručně vyrobených botách?

Ráda vás přivítám na některém z našich kurzů. V dnešní době si již můžete zakoupit množství on-line kurzů na výrobu čehokoliv, ale podle mě se nic nevyrovná živému zážitku a setkání se skupinkou stejně naladěných lidí. Při účasti na mém kurzu získáte nejen vlastní boty padnoucí na vaši nohu, ale současně i možnost vše opravdu správně pochopit, doptat se pokud něčemu hned neporozumíte, nebo uděláte chybu. Množství materiálu a doplńků, které by jste si domů nechtěli pořizovat (25 odstínů barev, množství raznic a razítek, šablonek, různé odstíny nití, průchodek a tkaniček) vše bude přímo na místě pro vás nachystáno.Výrobu zvládne i začátečník, nemusíte se bát. Celým procesem vás provedu a naučím vás, jak šít další boty doma pro sebe nebo své blízké. Zároveň Vám jako fyzioterapeut mohu pomoci a poradit co je pro Vaše nohy vhodné, jak správným cvičením podpořit Vaše nohy, aby Vám dobře sloužily. A jako bonus, čas pro sebe ve skupince stejně naladěných lidiček na kreativní vlně. Těším se na setkání s Vámi Míša.
 
 
    Pokud by jste měli zájem o kurz ve vašem městě či obci, ráda za vámi přijedu. Potřeba je pouze vhodný prostor pro tvoření a parta nadšených lidí, kteří touží po zdravé originálu a chtějí si užít čas pro sebe v kreativním tvoření.
Pro přihlášení na kurzy napište na e-mail: barefoot@centrum.cz
případně volejte na tel: 603142391
Více podrobností o jednotlivých kurzech naleznete v "druhy vyráběné BF obuvi"

 

Pro účast na našich kurzech a placení platí následující storno podmínky.

1. V případě, že se odhlásíte více než 14 dní před termínem konání kurzu, bude vám záloha vrácena v plné výši.

2. V případě, že se odhlásíte 7-14 dní před termínem konání kurzu, bude vám vráceno 50% zaplacené zálohy.

3. V případě, že se odhlásíte 6 a méně dní před termínem konání kurzu, nebude vám záloha vrácena. Můžete si však za sebe najít náhradníha.

Na kurzy je potřeba dlouho dopředu rezervovat termíny, často se platí i nájmy dopředu,nakupuje se materiál.
Proto jsou stanovené tyto storno podmínky účasti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: