Kruh žen s Hankou Uřídilovou

01.04.2014 08:17

KRUH   ŽEN

setkání  s vnitřní  ženou

Bezručova 21, Tišnov   1.4.2014 17:30 – 20:00

 

Je to už dávno, co se ženy setkávaly, aby si předaly moudrost, sdílely své radosti i bolesti, naslouchaly si navzájem, léčily se, podporovaly se a pomáhaly si v těžkých životních situacích……a nyní přišel čas znovu si to připomenout….. V kruhu žen můžeme znovuvytvořit prostor pro sdílení, rozpomenutí se, léčení, inspiraci…..

 

Zveme  vás na první setkání,  kde se spojíme se svojí vnitřní ženou, naladíme se na to, co teď nejvíc naše vnitřní žena potřebuje, můžeme společně meditovat, tančit, zpívat, naslouchat, léčit se dotekem…..a také poslouchat příběhy o ženské duši…..a probouzet Bohyni v sobě…..

Také se seznámíme se Slovanským kolem roku, které nás propojuje s bohyní a dává nám možnost propojit se více s rytmy přírody, s cyklem Luny a ženského lunárního cyklu.

To nám přináší uzdravení (zejména ženských nemocí), spojení se svou skutečnou silou,naplňuje potřebu hluboké ženské spirituality.

 

S sebou delší sukni či šátek,  svůj předmět na oltářík, který si můžete nechat naplnit krásnou společně vytvořenou energií.

Těší se na vás                   Hanka Uřídilová

 

Příspěvek: 200Kč

 

Více na www.oktavazdravi.cz

 

kruh_žen_HanaUr.docx (136535)

—————

Zpět